Обрати сторінку

Свято вдалого завершення навчального року

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я до Дня вдалого завершення навчального 2021 року разом зі студентами першого курсу провела святкову вікторину, в якій взяли участь активні, творчі, спортивні студенти ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет.

Талановита спортивна студентська молодь завжди діє за гаслом «Здоровим бути модно!», а кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я – їх надійний помічник у цьому.

Першокурсниця, студентка группи 1-ТЖ-98 (факультет Х та ХТ) Журавель Жасмін поділилася своїми враженнями: «Заняття з фізичної культури проходили дуже цікаво й різноманітно. Викладачі завжди намагались зацікавити нас, тому ми ніколи не сиділи на місці. Ми брали участь у різних флешмобах, танцювали, брали участь у квестах. Особлива подяка нашим викладачам – Івченко Оксані Миколаївні та Охромій Галині Василівні. Вони найкращі викладачі свого предмету!!!»

Оксана Іваненко з групи 1-Т-32 (факультет ХТ та Е) також поділилася приємними спогадами: «Наші заняття з фізичної культури були активними, веселими, корисними й цікавими. Мені дуже сподобались фотосесії, особливо у вишиванках (напам’ять залишились неймовірні, сповнені позитивом фото). Правду кажуть українки – найгарніші дівчата у світі».

Її підтримує Шрубковська Анна, студентка групи 1-Т-32 (факультет ХТ та Е): «Хочу висловити щиру подяку викладачам фізичного виховання ДВНЗ УДХТУ! Адже заняття були побудовані так, щоб не було часу сумувати. Ми брали участь у тестуваннях, щоб підтвердити ту чи іншу наукову точку зору, у вебінарах і флешмобах, танцювали й весело проводили час не лише з одногрупниками, а й з іншими групами. Так я знайшла нових друзів»…