Студенти УДХТУ на V Конгресі Української Студентської Ліги

8-10 грудня 2023 року пройшов V Конгрес Української Студентської Ліги. Студенти з різних куточків країни зібралися у нашому рідному Дніпрі. Цей Конгрес став черговою можливістю для обміну ідеями та визначенням майбутніх цілей спільного розвитку.

Розпочався він у Дніпровській обласній військовій адміністрації, де відбулося урочисте відкриття Конгресу Спілки та прийняття до лав повноправних членів Спілки Харківського національного медичного університету.

Відкриття другого дня Конгресу відбулось в НТУ “Дніпровська Політехніка”. Учасники та гості знову об’єдналися, щоб продовжити обговорення ключових тем та розв’язувати важливі питання, спрямовані на покращення студентського середовища.

Завершальний день Конгресу відбувся в Університеті митної справи та фінансів. Учасники Конгресу активно взяли участь у обговоренні та аналізі питань, пов’язаних із правками до статті 40 Закону України “Про вищу освіту”. Зроблені пропозиції та рекомендації визначатимуть напрямки подальших змін в системі вищої освіти.