Студенти УДХТУ долучились до передачі двох автівок для 128 бригади ТРО

У травні 2024 року студенти навчально-наукового інституту “Український державний хіміко-технологічний університет” УДУНТ взяли участь у міському фестивалі «Студентська весна 2024», де проявили свою творчу майстерність на найвищому рівні. Команда ННІ УДХТУ здобула почесне перше місце, поступившись переможцю всього 5 балів з 400 можливих!

Завдяки цій перемозі, отримані від міської ради кошти в розмірі 47 000 гривень, спільним рішенням усіх учасників, були спрямовані на благородну справу – придбання двох автомобілів для Збройних Сил України. Ці автівки вже відремонтовані, заправлені та допомагають 128 бригаді ТРО на Запорізькому напрямку.

Щиро вітаємо всю команду студентів ННІ УДХТУ за їхній значний внесок у цю важливу ініціативу! Окрему подяку висловлюємо художньому керівнику УДУНТ Оксані Радзімовській за створення вражаючого сценарію та постановки, які викликали справжні емоції у журі та глядачів.

Слава Україні! Разом до перемоги!