Студенти ННІ УДХТУ взяли участь у благодійному забігу MOVA

19 жовтня 2024 року в Лісопарку Дружби народів відбувся благодійний забіг, організований пивоварнею ,,Mova”. Головною метою заходу був збір для БФ ,,Лютий”.

До події активно долучилися не лише мешканці міста, але й студенти Навчально-наукового інституту «Український державний хіміко-технологічний університет» Українського державного університету науки і технологій (ННІ УДХТУ), продемонструвавши не лише свою спортивну майстерність, а й активну громадську позицію. Учасники мали змогу обрати для себе дистанцію забігу та долучитися до доброї справи.

Захід привернув увагу широкої аудиторії завдяки своїй благородній меті, а також позитивній атмосфері, яка панувала серед учасників та глядачів. Студенти ННІ УДХТУ вкотре показали свою готовність допомагати та підтримувати ініціативи, спрямовані на благо країни. Яскраві худі з логотипом інституту об’єднали студентів у дружню команду. Попри несприятливі погодні умови, усі бігуни виявили витримку та силу духу, завершивши забіг на високому рівні.

Більше фото заходу за посиланням