Студенти ННІ УДХТУ та ННІ ПДАБА взяли участь у грі “Бункер”

12 жовтня 2024 року студенти ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” та ННІ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури” взяли участь у першій спільній грі “Бункер”. Це була захоплива інтелектуальна пригода, яка допомогла студентам не лише весело провести час, а й покращити свої навички командної роботи та комунікації.

Суть гри полягає в тому, що кожен учасник отримує спеціальні картки, на яких зазначені професії, особисті риси, стан здоров’я та інші характеристики персонажів, що їм випали. У ході гри, поступово розкриваючи інформацію про себе, гравці намагаються об’єднатися та визначити, хто з них є найбільш корисним для того, щоб вижити після умовного апокаліпсису і відновити життя на землі. Проте не всім судилося залишитися в “бункері” – рішення ухвалюються шляхом голосування, тому учасники мають продемонструвати здатність до аргументованих дій та переконливого спілкування.

Цей захід мав не лише розважальний, але й навчальний характер. Гра “Бункер” є чудовою можливістю для студентів покращити навички роботи в команді, навчитися швидко приймати рішення в умовах обмеженої інформації та ресурсів, а також розвинути стратегічне і логічне мислення. Крім того, гра сприяла соціалізації, оскільки багато учасників знайшли нових друзів.

Участь у таких заходах має важливе значення для психоемоційного розвантаження студентів, адже інтелектуальні ігри допомагають відволіктися від повсякденних турбот, зняти стрес і водночас розвинути корисні навички. Організатори зазначили, що “Бункер” став початком нової традиції, і подібні заходи планується проводити й надалі.

Тож студенти ННІ УДХТУ та ННІ ПДАБА можуть бути впевнені, що попереду їх чекають нові цікаві виклики і можливості для розвитку. Гра продовжується!