Студенти кафедри долучилися до презентації збірки літературознавці та поетки Ірини Пасько

10 лютого 2024 року студенти кафедри філології та перекладу долучилися до презентації збірки «Криза середнього всього» літературознавці та поетки Ірини Пасько. Спілкування з молодою письменницею, а також з видавчинею Наталією Васильєвою та ілюстратором (за каву) Тетяною Адаменко відбулося у невимушеній атмосфері приміщення Літературного музею Придніпров’я. Неординарна авторка впереміш з читанням своїх творів розповіла про майже що анекдотичні ситуації, пов’язані із створенням та видаванням її збірочки. Непомітно для слухачів пані Ірина втягнула їх у вир української літератури загалом, спонукавши доєднатися до тг-каналу «Укрліт».

Студенти Анастасія Сорочинська (1СОа), Уляна Варнавська (1ФІЛ), Єлизавета Омельченко (2ФІЛ) та Сабіна Кригіна (2СОа) разом з викладачами Людмилою Кулакевич, Наталією Ковальовою щиро вдячні Ірині Пасько за щире та емоційне спілкування.