Обрати сторінку

Студентська Весна-2024

17 травня 2024 року на сцені Міського палацу дітей та молоді розцвіла “Студентська весна-2024” – яскраве свято творчості та натхнення. Цьогорічний конкурс пройшов під гаслом “Творчість заради Перемоги!” і об’єднав студентське мистецтво з благородною метою: збором коштів на купівлю двох автівок для Збройних сил України.

Студенти ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” підкорили журі та публіку своїм запальним виступом:

  • “Несмішний стендап” Віктора Куроєдова з гумором та іронією розповів про непрості будні сучасних студентів.
  • Пісня “Місто моєї весни, як ти там?” у виконанні Марії Вербицької зворушила серця щирим ліризмом та співпереживанням до окупованих міст України.
  • Чуттєвий вальс “Присвята матерям військових” від танцювального колективу “Імпульс” наповнив зал атмосферою любові та вдячності.
  • Патріотичний дефіле “Неймовірні Українки” з дизайнерськими сукнями Вікторії Колесник, кульмінацією якого стала феєрична сукня “Перемога”, підкреслило красу, силу та незламність українських жінок.
  • Енергійний танцювальний флешмоб під гаслом “Україна це супер! Україна це ексклюзив!” став апогеєм виступу, об’єднавши зал в єдиному пориві єднання та віри у Перемогу.

Завдяки щирості, майстерності та командному духу студенти Хімтеху здобули перше місце серед 10 талановитих команд-учасників, ще раз підтвердивши свій високий рівень.

Вітаємо команду Навчально- наукового інституту «Український Державний хіміко-технологічний університет» з перемогою у фестивалі «Студентська весна 2024». Висловлюємо подяку керівникам Центру студентської творчості УДХТУ Станіславу Радзімовському та Оксані Радзімовській, за поєднання студентської енергії і талантів та професійні творчі прийоми сценарію, оригінальну ідею і високопрофесійну режисуру виступу. Зичимо нових звершень і перемог!