+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

«Студент року Дніпропетровщини – 2018»

Вітаємо Катерину Ольховську – дипломанта обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини – 2018» у номінації «Розумник року»!

13 грудня 2018 року в Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся щорічний обласний конкурс «Студент року Дніпропетровщини». За першість змагалися 250 представників ЗВО області. Кращих із кращих визначили у десяти номінаціях.

У номінації «Розумник року» дипломантом обласного конкурсу стала студентка групи 6-ТС-64 Катерина Ольховська. Катерина активно займається науковою роботою. У 2017 – 2018 навчальному році вона брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей (161 – Хімічні технології та інженерія), де зі своєю науковою роботою «Розробка кварцової кераміки з покращеними технологічними та експлуатаційними властивостями» отримала диплом переможця І ступеня. Також на цьому конкурсі К. Ольховська одержала Почесну грамоту у номінації «За високий рівень наукової доповіді». Результати наукової роботи Ольховської Катерини систематично оприлюднюються у періодичних виданнях та наукових матеріалах конференцій. У 2018 році Катю було нагороджено Грамотою «За активну волонтерську роботу у групі “Пошук”». Також вона має Почесні грамоти «За сумлінну працю, високі показники у роботі та з нагоди святкування Дня науки», «За активну участь у роботі волонтерської групи “Пошук” Музею історії університету та з нагоди 85-річчя заснування університету», а також «За плідну працю, високі показники у роботі, творчу активність та вагомий внесок у розвиток науки і хімічної галузі».

Бажаємо Катерині подальших творчих успіхів і лідерських якостей на шляху професійного, громадського становлення, щастя в особистому житті!