Співпраця кафедри технології неорганічних речовин та екології з МАНівцями

Кафедра технології неорганічних речовин проф., д.т.н. Коваленко І.Л., доц., к.т.н. Скиба М.І. тісно співпрацює з учнями КНЗ “Хіміко-екологічний ліцей Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний Університет». Напрямками роботи є одержання сучасних матеріалів екологічного призначення, дослідження сучасних передових окисних процесів очищення водних середовищ від полютантів різного генезису, сучасні підходи до одержання наноматеріалів різного функціонального призначення тощо.

У 2022 році Макарченко Катерина, учениця 10-Б класу ХЕЛ зайняла  ІІІ місце в секції “Хімія”, відділення «Хімія та біологія» ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, 2022 р. Науковий керівник к.т.н., доц. Скиба М.І.

Також Макарченко Катерина, учениця 11-Б класу ХЕЛ зайняла І місце, категорія Хімія у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БІОЛОГІЧНОМУ ФОРУМІ “ДОТИК ПРИРОДИ 2022”.