Обрати сторінку

Серія вебінарів «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації»

Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» з 4 жовтня по 8 листопада 2022 року запрошує науковців прийняти участь у серії вебінарів «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації».

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Після прослуховування не менше 7 вебінарів усі зареєстровані учасники отримають електронний сертифікат. Реєстрація відкрита до 3 жовтня 2022 року (включно).

 

Курс призначений для розробників технологій, авторів наукових проєктів, які планують брати участь у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах, фахівців закладів вищої освіти і наукових установ, офісів трансферу технологій, представників організацій реального сектору економіки, зацікавлених у реалізації спільних інноваційних проєктів та впровадженні результатів наукових досліджень.

Під час вебінарів спікери, якими виступлять знані представники інноваційного бізнесу, наукових установ та громадських організацій, презентуватимуть результати діяльності офісів трансферу технологій, інноваційні грантові програми Європейського Союзу, успішні приклади комерціалізації проєктів на внутрішньому та світовому ринках.

Для участі у вебінарах необхідно заповнити форму за посиланням.

Контакти:
Матусевич Вікторія Володимирівна, [email protected]  тел. 0503515922
Михальченкова Олена Євгенівна, [email protected]   тел. 0984199186

 

З додатковою інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3RjfNrp