Робоча зустріч з керівництвом ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»

18 серпня 2023 року було проведено виїзну робочу зустріч представників Українського державного хіміко-технологічного університету під головуванням в.о. ректора професора Костянтина Сухого з керівництвом ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Наразі ТОВ «ЗТМК» – потужний і високотехнологічний комбінат, який єдиний у Європі виробляє титанову губку, титанові злитки та іншу продукцію, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Для делегації нашого університету була проведена екскурсія цехами цього величезного підприємства.

Між Українським державним хіміко-технологічним університетом та ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» укладено домовленості про співпрацю, орієнтовану підготовку студентів до роботи на цьому підприємстві, проходження практики студентами університету та наукове співробітництво.

Костянтин Сухий підкреслив, що ця зустріч відкриває нові шляхи співробітництва вчених нашого університету з фахівцями ЗТМК з метою використання наукового потенціалу університету для розробки та впровадження нових технологій у виробництво.

Генеральний директор ЗТМК зауважив, що підприємство зацікавлено в молодих, амбітних фахівцях нашого університету для розвитку та розширення підприємства і задоволення всіх потреб держави у такому стратегічному продукті, як титан.