ОСВІТНІ ЦЕНТРИ “КРИМ-УКРАЇНА” ТА “ДОНБАС-УКРАЇНА”

Для забезпечення вступу до закладу освіти із тимчасово окупованих територій за алгоритмом, розробленим МОН України, працюють ОЦ «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

Чекаємо на Вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 за адресою:
49005, м. Дніпро, просп. Науки, 8, ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”.

Контакти:
Керівниця центрів – Величко Олена Валеріїна, просп. Науки, 8, к.160.
Телефон: (096) 651-73-94
e-mail: [email protected]

Дата початку роботи ОЦ: 01 червня 2024 р.
Дата закінчення роботи: 30 вересня 2024 р.
Дати прийняття документів на вступ до Університету:
Документи від заявника для вступу за кошти державного бюджету приймаються з 19.07-31.07.24 р.
Перелік документів, необхідних для вступу:
Заявником особисто подаються в письмовій формі такі документи:
  • заява;
  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року або результати національного мультипредметного тесту (за бажанням);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
  • документ, що посвідчує особу, а за його відсутності – свідоцтво про народження.
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см;
  • документ про освіту державного зразка та додаток до нього;
  • довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу (за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього), яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту.
У разі настання обставин, що об’єктивно унеможливлюють особисте прибуття для подання документів, заявник надсилає на електронну пошту Центра (приймальної комісії закладу освіти):
  • скановані копії (фотокопії) документів, передбачених у пункті 3 цього розділу;
  • фотокартку розміром 3 × 4 см (1 Мб в електронній формі).
  • довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) Центр отримує від уповноваженого закладу загальної середньої освіти.

Ліцей для проходження річного оцінювання:
Комунальний навчальний заклад Дніпровської міської ради «Хіміко-екологічний ліцей»
46069, м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 14-б

​5 КРОКІВ
ДО ВИЩОЇ ОСВІТИ ТВОЄЇ МРІЇ

Крок 1
Звернутися до нашого освітнього центру «ДОНБАС-КРИМ-УКРАЇНА» ДВНЗ УДХТУ.

Крок 2
Заповнити освітню декларацію в нашому освітньому центрі у випадку, якщо у Вас немає свідоцтва про повну загальну середню освіту (ПЗСО) українського зразка.

Крок 3
Скласти два іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України, та отримати тимчасову довідку в загальноосвітньому закладі освіти (протягом трьох місяців довідку необхідно замінити на документ про освіту державного зразка, у випадку, якщо у Вас немає свідоцтва про ПЗСО українського зразка.

Крок 4
Подати заяву на основі тимчасової довідки або свідоцтва про ПЗСО в нашому освітньому центрі.

Крок 5
Скласти вступні іспити або надати сертифікати ЗНО, та бути зарахованим до ДВНЗ УДХТУ!