Презентація тематичного календаря «Український хліб»

13 лютого 2024 року здобувачі спеціальності 014 Середня освіта Богдана Давидова, Сабіна Кригіна, Єлизавета Любченко, Анастасія Заєць, Анастасія Романко, Анастасія Сорочинська, Катерина Шумович взяли участь у презентації тематичного календаря «Український хліб». Основою видання стала інформація з особистого архіву Віри Андріївни, художнє оформлення здійснила Юлія Лисенко. Родзинкою заходу була і презентація вірша Лесі Степовички «Жертвам геноциду», який поетеса прочитала особисто. Спікер заходу – Олександр Сухомлин, співробітник КЗ «Музей спротиву Голодомору» ДМР.

Від упорядника Віри Аннусової студентки дізналися, що українці – чи не єдина нація у світі, яка має культ хліба. Так, на території України кожне свято річного циклу передбачало випікання особливого різновиду хліба, призначеного для використання в обрядах саме цього дня. Це і відомі всім короваї, дивні, паляниці, паски, а також малознані калита, середохресні хлібці, вознесенські драбинки, мандрики та багато інших різновидів святкового хліба.

Студенти і викладачі щиро вдячні за ознайомлення з безперечно унікальним виданням, вартим того, щоб зберігатися як буклет і після завершення 2024 року.