Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Посвята у першокурсники 2021

31 серпня відбулося головне свято року для Українського державного хіміко-технологічного університету – саме в цей день родина Хімтеху поповнилася новими студентами.

Учорашні школярі зібралися на Фонтанній площі біля головного корпусу для урочистих привітань із початком нового цікавого етапу в їхньому житті.

За традицією студенти старших курсів зустріли своїх молодших колег хореографічними й вокальними номерами.

Шановний ректорат також привітав нове покоління першокурсників УДХТУ. Ректор Сухий Костянтин Михайлович вручив учорашнім абітурієнтам символічний студентський квиток і побажав наснаги й успіхів у навчанні.

Символічне серце Хімтеху першокурсники наповнили своїми бажаннями, які повинні справдитися за роки їх навчання в УДХТУ – єдиному в Україні спеціалізованому закладі вищої освіти з хіміко-технологічним напрямом підготовки.

         Не обійшлося і без хранителя студентських традицій – мага Алхімікуса, який провів обряд посвяти у першокурсники. Після цього тепер уже студенти, відправилися знайомитися зі своїми деканами й кураторами, які будуть їх друзями і наставниками протягом усього навчання.

         Уже більше 90 років ми вітаємо першокурсників у стінах нашого університету і кожного разу цей день особливий. Незважаючи на свій вік, Хімтех з кожним роком стає все молодшим завдяки новим поколінням, що вирішили пов’язати життя із вивченням хімії, механіки, економіки чи інших наук саме у нашому навчальному закладі. А ми робимо усе, щоб їх навчання було плідним і цікавим.

         Бажаємо успіху першокурсникам на шляху до науки!