Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Посвята у першокурсники

30 серпня в Українському державному хіміко-технологічному університеті відбулася посвята першокурсників у студенти УДХТУ.

За традицією захід відбувся на Фонтанній площі біля головного корпусу нашого університету.

Ректор УДХТУ Сухий Костянтин Михайлович привітав наших нових студентів зі вступом до єдиного в Україні вищого навчального закладу з хімічним профілем підготовки й побажав успіхів у подальшому розвитку не лише як висококласних фахівців, але й як особистостей. Ректор урочисто вручив першокурсникам символічний студентський квиток.

Ще один символ студентства – залікову книжку, першокурсники отримали з рук першого проректора Зайчука Олександра Вікторовича, який також поздоровив вчорашніх школярів зі вступом до дружної родини Хімтеху.

Крім того, на присутніх чекали творчі подарунки у вигляді хореографічних, музичних та гумористичних номерів.

Останнім обрядом посвяти, після якого першокурсників остаточно можна вважати студентами УДХТУ, стало їх окроплення водою та запуск в небо повітряних кульок як символу студентських мрій, що неодмінно збудуться.

По закінченню офіційної програми студенти відправилися знайомитися зі своїми деканами й кураторами, які стануть їхніми друзями та наставниками на найближчі декілька років.

Посвята у першокурсники – головне свято в житті кожного студента, саме з неї починається не лише професійний шлях людини, але й формування різносторонньої особистості, здатної реалізувати себе в усіх сферах життя.

Щиро вітаємо наших першокурсників та бажаємо їм перемог на шляху до знань!