Посвята першокурсників у студенти 2020

Український державний хіміко-технологічний університет привітав першокурсників зі вступом до лав студентства.

Урочисту церемонію було проведено 11 вересня. Традиційно захід відбувся на Фонтанній площі головного корпусу УДХТУ, де зібралися першокурсники усіх спеціальностей.

Цього року наш університет вже дев’яностий раз зустрічає нове покоління студентів. Ректор Костянтин Михайлович Сухий привітав із цим святом усіх, хто вирішив стати частиною Українського державного хіміко-технологічного університету і вручив представникам першого курсу символічний студентський квиток.

Вже досвідчені студенти старших курсів УДХТУ підготували розважальну програму для своїх молодших друзів та показали, що наш університет багатий талантами, а студентські роки – це не лише підручники, а й можливості для творчої реалізації.

Крім першокурсників університету ми радо вітаємо й вступників Дніпровського фахового коледжу інженерії та педагогіки УДХТУ. Ці хлопці й дівчата ще зовсім юні, але вже твердо вирішили здобути затребувані та суспільно важливі спеціальності. Ми віримо, що з часом вони стануть частиною студентської родини єдиного у країні вишу з хімічним профілем навчання.

Поздоровляємо першокурсників і зичимо успіхів у навчанні та самореалізації!