Підвищення кваліфікації в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+

В період з 8 квітня по 7 червня 2024 року доценти кафедри Ляшенко О.А. та Солодка Н.О. приймали участь у програмі підвищення кваліфікації «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти. Бізнес у ХХІ столітті».

Підвищення кваліфікації проводилося в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» No 101126795 —EuSANU — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH.

Обов’язкова частина програми складалась із дистанційного курсу (20 год.), що охоплювало фахові навчальні модулі, та самостійної роботи з написанням підсумкового індивідуального проєкту (40 год.). Програма підвищення кваліфікації передбачала дистанційну форму: дев’ять занять було проведено у формі онлайн вебінарів, а також виконання підсумкового індивідуального проєкту, тема якого певною мірою була пов’язана з професійною діяльністю слухачів.

Участь у підвищенні кваліфікації в рамках реалізації міжнародного проєкту надає можливість бути не лише в тренді розвитку технологій, а також надавати студентам тільки актуальні знання, адаптувати свою професійну діяльність до нових геостратегічних реалій, зокрема до питань кібербезпеки під час створення сучасних програмних продуктів.

Програма була виконана в повному обсязі, про що свідчать отримані доцентами кафедри сертифікати про підвищення кваліфікації.