Підписання Угоди про співпрацю між УДХТУ та IT-компанією SoftServe

11 травня 2023 р. в рамках візиту до Українського державного хіміко-технологічного університету представників компанії SoftServe відбулося підписання Угоди про співпрацю. Під час зустрічі ректор Університету Костянтин Сухий та представники компанії – Manager SoftServe Academy Тарас Ніколаєв та Senior Employer Brand Manager SoftServe Соболєва Оксана означили основні напрямки спільної роботи та висловили сподівання на взаємовигідне партнерство.

Серед напрямків співпраці означено участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, спрямованих на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес у галузі інформаційних технологій та програмного забезпечення; обмін інформацією, необхідною для спільної діяльності в науковій, освітній та інноваційній сферах; спільна організація освітніх, інформаційних, науково-практичних та інших заходів; організація проходження здобувачами вищої освіти Університету навчальної, науково-дослідної практики на базі компанії.

Необхідно зауважити, що науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних систем УДХТУ, на якій ведеться підготовка за освітніми програмами галузі 12 «Інформаційні технології», брали участь у багатьох навчальних курсах, програмах та тренінгах для викладачів від SoftServe («Tech Summer for teachers», «IT TOOLs» та ін.). Студенти кафедри цього року вперше прийняли участь у хакатоні від SoftServe Academy. Наразі з метою отримання практичних навичок триває участь здобувачів кафедри ІС в серії практичних воркшопів у форматів Live coding від SoftServe Academy.

Також налагодження співпраці з провідними IT-компаніями – одна із запорук успіху освітніх програм. Компанія SoftServe приймає активну участь у рецензуванні освітньої програми спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», за якою проводиться підготовка на кафедрі інформаційних систем УДХТУ.

Отже, сподіваємося на розвиток діяльності у напрямку спільних інтересів, бо постійна співпраця з лідерами IT-індустрії дає можливість представникам академічної спільноти бути в тренді розвитку технологій, знати потреби ринку та забезпечувати здобувачів вищої освіти актуальними знаннями.

Довідково про ІТ-компанію SoftServe

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 13 000 співробітників працюють у 42 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США).

Компанія працює над понад 1000 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.