Перше місце у конкурсі “Cтудентський бал 2019”

З нагоди Міжнародного дня студента Дніпропетровська облдержадміністрація підготувала для молоді низку заходів. Один із них – це благодійний студентський бал, який проводився 21 листопада вже дев’ятий рік поспіль. Тематика заходу щороку різна. Цього разу студенти вирішили повернутися назад у часі й помандрувати різними країнами, тож обрали тему «90-ті: навколо світу». Готувалися учасники до балу понад два місяці.

Цьогоріч було змінено і формат заходу – окрім традиційних виступів пар, на учасників чекав танцювальний батл. Між собою змагалися команди восьми вишів області: Дніпровського національного університету, Коледжу радіоелектроніки, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Криворізького державного педагогічного університету, Дніпропетровської медичної академії, Дніпровської політехніки, Українського державного хіміко-технологічного університету та Університету митної справи та фінансів.

Від УДХТУ було представлено два номери – пародія на стиль 90-х та танцювальний номер. Вітаємо студентів Українського державного хіміко-технологічного університету, які вибороли 1 місце у конкурсі!

Під час балу проходив благодійний збір коштів. Молоді вдалося зібрати майже 7,5 тисяч гривень. За них придбають речі першої необхідності для допомоги малюкам, які знаходяться у відділенні патології новонароджених та реанімації. Їх передадуть до Центру матері та дитини ім. проф. М. В. Руднєва.