Переможці стипендіальної програми компанії «UDK»

Цього семестру переможцями стипендіальної програми від компанії «UDK» стали студенти:

• Факультету ОТС: Остапенко Марина та Фролова Анна;
  • Факультету механічного: Гармаш Олексій та Ярина Олексій.

Компанія ТОВ «UDK» сьогодні є найбільшим виробником автоклавного газобетону у Східній Україні. Газобетонні блоки марок D400 та D500 – це конструкційно-теплоізоляційні матеріали, які дозволяють зводити несучі стіни і, при цьому, забезпечувати їх необхідні теплозахисні властивості для експлуатації без будь-якого додаткового утеплення.

На підприємстві використовується сучасне технологічне обладнання компанії «Masa AG», визнаного світового лідера в галузі обладнання для виробництва будівельних матеріалів, а також працюють висококласні фахівці, що дозволяє забезпечувати високу якість продукції.

Щосеместру компанія «UDK» присуджує стипендії студентам двох факультетів – ОТС та механічного, що є додатковим стимулом старанно навчатися й поглиблювати знання зі спеціальності. Для цього студенти мають пройти певний конкурсний відбір, правила якого оголошуються на факультетах завчасно.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у навчанні!