Переможці 1-го етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія

На кафедрі технології неорганічних речовин та екології було підведено підсумки 1-ого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 161 – хімічні технології та інженерія у 2021-22 навчальному році.

Студенти виявили інтерес до участі у конкурсі – на розгляд Конкурсної комісії представлено наукові роботи з актуальної проблематики хімічної технології та інженерії.

Комісія відзначила, що цьогоріч дослідження були проведені на високому рівні, наукові роботи містять багато нових підходів та ідей для вирішення актуальних питань хімічної технології та інженерії.

Голова Конкурсної комісії, зав. каф, проф. Коваленко І.Л. виступив перед учасниками 1-ого етапу конкурсу з вітальним словом. Він акцентував на важливості здійснення наукових досліджень студентської молоді, майбутніх фахівців у галузі хімічної інженерії.

Переможцями 1-ого етапу Конкурсу за рішенням Конкурсної комісії визначено:

• Чернова А.С. – Тема роботи: «Реалізація принципів «зелених технологій в малих системах децентралізованого очищення питної води від нітратів», науковий керівник – доцент, д.х.н. Гевод В. С.
  • Крячков Д.О. – тема роботи: «Впровадження комп’ютерної програми WEAP у системи планування та використання водних ресурсів та спостереження кліматичних змін в Україні», науковий керівник – доц., к.х.н. Груздєва О.В.

Згадані студентські роботи було рекомендовано до участі у фінальному 2-ому етапі Конкурсу. Вітаємо усіх учасників та їх наукових наставників! Нових звершень і наукових здобутків! Переможцям бажаємо успіху на наступних етапах Конкурсу!