Перегляд фільму “Сутінки” в Артпросторі ННІ УДХТУ

25 вересня 2024 року в Артпросторі навчально-наукового інституту «Український державний хіміко-технологічний університет» студенти зібралися для перегляду культової стрічки “Сутінки”. Захід став новою віхою в розвитку бібліотеки, яка вже перестає бути звичайним сховищем книг, а перетворюється на сучасний багатофункціональний простір для творчих та освітніх подій.

Стрічка «Сутінки» зачарувала мільйони глядачів своєю неповторною історією кохання між вампіром і людиною. Ця екранізація роману Стефені Маєр не тільки переносить нас у захоплюючий фантастичний світ, але й дає нагоду замислитися над стосунками, емоціями та викликами, з якими стикаються герої.

Перегляд фільму в компанії однодумців створив теплу та невимушену атмосферу, що особливо важливо для адаптації першокурсників, які лише починають свій шлях у стінах університету. Осінній період, з його змінами та навантаженнями, є особливо важливим для нового студентства, тож такі заходи стають чудовим способом об’єднати їх у дружню спільноту.

Артпростір ННІ УДХТУ продовжуватиме радувати студентів новими ініціативами, створюючи середовище, де можна не тільки навчатися, але й приємно проводити час у творчій атмосфері. Долучайтеся до наших заходів! В Артпросторі вас чекає ще багато цікавих екранізацій та подій, які допоможуть зробити ваше студентське життя яскравішим.