Новорічне привітання від студентів та в.о. ректора Костянтина Сухого

Дорогі друзі!

Минає рік, другий рік широкомасштабної агресії та десятий рік війни проти агресора. Бажаю усім нам, щоб наступний рік був першим повоєнним роком для нашої України та наших громадян. Щоб Україна була безпечним, квітучим, затишним краєм! І для цього, для безпеки і щастя молодих українців нам з Вами треба докласти всіх зусиль!

Я гордий тим, що працюю з такими талановитими і гарними людьми і докладу усіх зусиль, щоб наш університет був першим серед кращих!

З прийдешнім Новим Роком! Щастя та скорішої Перемоги!

З щирою повагою, Сухий Костянтин

Дорогі друзі!

З прийдешнім Новим Роком! Щастя та скорішої Перемоги!

З щирою повагою, Сухий Костянтин