Нагородження студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностейу 2020/2021 навчальному році та їх наукових керівників

27 травня 2021 року на засіданні вченої ради ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбулось урочисте нагородження студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р. та їх наукових керівників.

Ректор університету щиро привітав студентів з перемогою, нагородивши дипломами відповідних ступенів.

Подорожко Вікторія Геннадіївна (ф-т ХТ та Е) Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» .

Науковий керівник – к.х.н., доцент кафедри АХ ХТХД та КЗ Авдієнко Т.М. (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ )

– Македонська Олександра Миколаївна (ф-т ХТ та Е) Диплом ІІ ступеня  на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» .

Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри ХТКС та БМ Хоменко О.С. (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ)

– Чепинська Олександра Олександрівна (ф-т ХТ та Е) Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія».

Науковий керівник – д.т.н., професор кафедри ТНР та Е Нефедов В.Г. (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ)

– Скляренко Олександр Ігорович (ф-т КН та І) Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри Енергетики Беляновська О.А. (базовий ВНЗ – ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»)

– Попитайленко Дарина Володимирівна (ф-т Х та ХТ) Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія».

Науковий керівник – д.х.н., професор кафедри ТПП та ПМ Шевченко О.Б. (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ)

– Сухий Михайло Костянтинович (ф-т Х та ХТ) Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімія».

Науковий керівник – д.х.н., завідувач кафедри ФХ Веліченко О.Б.

( базовий ВНЗ – ДНУ ім. О. Гончара)

– Дудка Анастасія Сергіївна (ф-т економічний) – Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу».

Науковий керівник – к.х.н., доцент кафедри ПВ та ТПЕ Іванова М.В.

(базовий ВНЗ – «Поліський національний університет»)

Подяками за підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році були нагороджені наукові керівники:

– Веліченко Олександр Борисович д.х.н., завідувач кафедри ФХ

Іванова Марина Володимирівна к.х.н., доцент кафедри ПВ та ТПЕ

– Бєляновська Олена Анатоліївна к.т.н., доцент кафедри енергетики

Авдієнко Тетяна Миколаївна к.х.н.,  доцент кафедри АХ ХТХД та КЗ

– Нефедов Володимир Георгійович д.т.н., професор кафедри ТНР та Е

Шевченко Олена Борисівна к.т.н., доцент кафедри ТПП та ПМ

Хоменко Олена Сергіївна к.т.н., доцент кафедри ХТКС та БМ.

Щиро вітаємо студентів-переможців та їх наукових керівників, бажаємо подальших наукових звершень!