Нагородження переможців конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині»

13 грудня 2019 року за участі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Бондаренка Олександра Вікторовича відбулося урочисте нагородження переможців щорічних обласних конкурсів для молодих вчених, які реалізуються спільно Радою молодих вчених Дніпропетровської області і Департаментом освіти та науки ДніпроОДА.

Уже вкотре молоді науковці ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» виявляють високу активність та продуктивність у конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині», що відзначило поважне експертне журі.

На конкурс у 2019 році нашими колегами було подано 13 проєктів, усього ж членами журі було розглянуто 62 проєкти. За результатами конкурсного відбору серед 25 переможців є представників нашого Університету, які отримали сертифікати та гранти.

Переможцями щорічного конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині» у 2019 році стали:

• ГОРДЄЄВ Юрій Сергійович;
  • СКИБА Маргарита Іванівна;
  • ВАРЕНИЧЕНКО Світлана Анатоліївна;
  • ЗАДОРОЖНІЙ Павло Вікторович;
  • СЕРГІЄНКО Яна Олександрівна;
  • ПЕТУХ Світлана Іванівна.

Молоді науковці нашого Університету успішно беруть участь у всіх наукових конкурсах, тож не випадково, Рада молодих вчених УДХТУ була нагороджена дипломом за ІІІ місце в обласному конкурсі «Краща рада молодих вчених».

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів у реалізації нових проєктів, а молодим науковцям УДХТУ – перспективних ідей!

Олена Величко, голова Ради молодих вчених УДХТУ