Нагородження переможців всеукраїнських студентських наукових заходів

26 червня 2024 року на Вченій раді Українського державного університету науки і технологій відбулося урочисте привітання студентів-науковців та їх наукових керівників з ННІ Українського державного хіміко-технологічного університету. Захід відзначив досягнення молодих дослідників, які активно залучені до науково-дослідної роботи, і підтвердив важливість підтримки та розвитку обдарованої молоді.

Нагороди вручав директор ННІ ІПБТ, доктор технічних наук, професор Олександр Величко. Серед відзначених Анастасія Косяченко (гр. 3-ЦБ-46), яка отримала диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» (Національний університет цивільного захисту України, м. Харків, 25-26.04.2024р.). Подяку за підготовку переможниці від Національного університету цивільного захисту України отримала асистент кафедри БТ та БЖД Ольга Когтєва.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та наукових досягненнях!