Обрати сторінку

Моніторинг працевлаштування випускників закладів вищої та фахової передвищої освіти

Команда Міністерства освіти і науки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Пенсійним фондом України вперше реалізувала моніторинг працевлаштування випускників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Моніторинг проводився завдяки налагодженню інформаційного обміну між Єдиною державною електронною базою з питань освіти та Державним реєстром загальнообов’язкового державного соціального страхування.

У процесі моніторингу досліджувалася зайнятість осіб, які закінчили навчання за бюджетні кошти в період з 1 листопада 2017 до 30 жовтня 2018 року, та не продовжили навчання за наступним рівнем освіти.

На підставі результатів Моніторингу працевлаштування складено рейтинговий список закладів вищої освіти у сфері управління МОН, для розрахунку обсягу бюджетного фінансування яких використовується Формула, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року № 1146. У рейтинговому списку 138 закладів вищої освіти.

 

 

Український державний хіміко-технологічний університет серед 138 університетів посідає 2 місце. Оцінка зайнятості – 70,42. Відсоток зайнятих випускників є найвищим серед 138 вишів, які брали участь у моніторингу, і становить 69.8 відсотків. Це означає, що 7 з 10 наших випускників працює за спеціальністю заради процвітання економіки України!

 

Інші вищі навчальні заклади м. Дніпра розташовані в рейтинговій таблиці таким чином:

  • Університет митної справи та фінансів – 28 місце (оцінка зайнятості 65,44)
  • Дніпровський державний аграрно-економічний університет – 34 місце (оцінка зайнятості 64,42)
  • Український державний університет науки і технологій – 47 місце (оцінка зайнятості 62,29)
  • Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» – 84 місце (оцінка зайнятості 56,89)
  • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара – 95 місце (оцінка зайнятості 55,88)
  • Придніпровська державна академія будівництва та архітектури – 131 місце (оцінка зайнятості 47,03)

Ознайомитися з повним звітом можна за посиланням