Міжрегіональний науковий семінар «Математичне моделювання та оптимізація складних систем»: перше засідання у 2024 році

11 січня 2024 року на кафедрі інформаційних систем відбувся міжрегіональний науковий семінар «Математичне моделювання та оптимізація складних систем», на якому було розглянуто питання попередньої експертизи дисертації на здобуття вченого ступеню доктора філософії за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки аспіранта кафедри Бричковського Олексія Дмитровича (науковий керівник – завідувач кафедри інформаційних систем, доктор технічних наук, професор Зеленцов Д.Г.).

На онлайн-засіданні були присутніми більше 40 учасників з різних регіонів України, зокрема Черкаського державного технологічного університету (м. Черкаси), Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ), Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро), Донецького національного університету ім. Василя Стуса (м. Вінниця) та ін.

Доповідь на тему “Керовані за точністю алгоритми розв’язання систем диференціальних рівнянь в задачах оптимізації кородуючих конструкцій” викликала зацікавленість присутніх на семінарі та жваве обговорення. У підсумку учасники дискусії відмітили актуальність тематики досліджень, новизну основних результатів дисертаційної роботи, їх практичне значення; надали позитивну характеристику здобувачеві та побажали успіху у подальшій процедурі захисту дисертації.