+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Міжнародний день філософії

15 листопада 2018 р. кафедра філософії Українського державного хіміко-технологічного університету, продовжуючи традицію святкування Всесвітнього дня філософії, започатковану декілька років тому, провела дискусійний семінар. У роботі семінару взяли участь студенти університету та викладачі кафедри.

Дискусійний семінар на тему «Гаджет як друге “Я” сучасної людини» відкрив завідувач кафедри філософії Чичков А. Г. Його захоплююча доповідь була присвячена актуальній темі, що не залишила байдужими нікого з присутніх.

В обговоренні питань, пов’язаних із процесами трансформації у просторі глобальних інформаційних технологій і комунікацій та впливом сучасних гаджетів на всі аспекти життя людини, з проблемами безпеки людини в кіберпросторі та сучасних соціальних мережах, брали участь студенти факультету КН та І – Руденко Володимир (група 3-ІС), студенти економічного факультету: Суха Анастасія та Печенін Денис (2-МР-32). Було розглянуто проблеми взаємодії інформаційних технологій у сфері економіки, політики, особистого життя, у побудові успішної кар’єри, а також роль гаджетів у навчанні, побуті, моді, подорожах тощо.

Дні філософії, що проводяться щороку в нашому університеті, – це не тільки знайомство слухачів із філософською проблематикою і філософською спадщиною, але й дискусії з актуальних проблем молоді, питань їхнього вибору як вчинків, так і думок.

Філософія та дискусії з філософських проблем безпосередньо та опосередковано формують системне мислення, примушують раціоналізувати дискусійний дискурс та прислухатися до свого опонента, обґрунтовувати свої особисті думки та позиції у спорі.

Запрошуємо всіх небайдужих до цікавих дискусій із сучасних проблем долучатися до участі в заходах, що проводяться кафедрою філософії!