Міжнародна науково-практична конференція «Мови та літератури у крос-культурній перспективі»

16 жовтня студенти ОПП «Середня освіта. Англійська мова і література та друга іноземна мова», долучилися до міжнародної науково-практичної конференції «Мови та літератури у крос-культурній перспективі», організованій Маріупольським державним університетом у Києві, Оттавським університетом (Канада), Природничо-гуманітарним університетом у Седльце (Польща), Фракійським університетом імені Демокрита (Греція).

Зі своїми тезами дівчата брали участь у роботі секції «Актуальні проблеми літературознавства». Марія Потуремець представила доповідь «Ідейно-змістові особливості роману Джонатана Свіфта “Мандри Гуллівера”», а Єлизавета Любченко – «Особливості дискурсу просвітницьких ідей в епістолярному романі Шодерло де Лакло “Небезпечні зв’язки”» (науковий керівник – доктор філологічних наук. професор кафедри філології та перекладу Кулакевич Людмила).