+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Секція «Духовні витоки сучасного суспільства» у рамках конференції ” Хімія та сучасні технології”

24 квітня в нашому університеті у рамках ІХ Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Хімія та сучасні технології» на кафедрі філософії працювала секція «Духовні витоки сучасного суспільства». У ній взяли участь студенти перших і других курсів факультетів ЕК, ТВМС, ТНР. Доповідачі підготували свої виступи і презентації з проблем філософії, культурології, психології тощо. З вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри Чичков А. Г. Особливий інтерес у присутніх викликали доповіді, які підготували Саприкіна Єлизавета, Зайцева Катерина, Оберемок Іван, Кучеренко Тимофій. В обговоренні доповідей взяли участь студенти і викладачі кафедри. За результатами роботи конференції надруковано збірку, до якої увійшли тези 12 авторів.