Міжнародна інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Україна-світ: діалог культур»

Діалог культур – сучасна форма міжнаціонального спілкування. Він – основа і важлива передумова зміцнення та поширення найважливіших людських цінностей: поваги, взаємодопомоги, милосердя.

До Міжнародного дня філософії, 19 листопада 2020р.,  ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» проводить Міжнародну інтернет-конференцію «Україна-світ: діалог культур» та запрошує студентів, аспірантів, молодих учених та усіх бажаючих до обговорення філософських, культурологічних питань, рішення яких визначає шляхи розвитку сучасного суспільства.

▶ Конференція відбудеться на базі університету 19 листопада 2020р. о 14.00 за допомогою платформи Zoom.

Підключитись до конференції  Zoom 👇

Идентифікатор конференції: 817 3789 5691

Код доступу: 908042

Основні тематичні напрямки конференції

✅ Діалог національних культур (мораль, мистецтво, політика, релігія, інтерпретація історичних подій). Єдність в різноманітті.

✅ Умови та шляхи формування культурної ідентичності. Національні звичаї, їх відтворення в сучасній культурі.

✅ Загальні риси і національні особливості становлення системи освіти сучасного суспільства. Культура і виховання: концепції, моделі, інструментарії.

✅ Діджіталізація і розвиток національних культур: нові можливості для діалогу.

✅ Своєрідність політичної культури. Діалог як основа поступального соціального розвитку.

✅ Субкультури в мінливому світі.

✅ Бізнес в умовах глобалізації: проблеми, переваги, перспективи діалогу.

✅ Роль соціальних спільнот, державних установ, громадських організацій та фондів в діалозі культур.