Лауреат конкурсу «Студент року Дніпропетровщини – 2020»

Напередодні Нового року відбувся фінальний етап та нагородження переможців X обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини – 2020».

Лауреатом конкурсу в номінації «Спортсмен року» стала студентка першого курсу факультету «Хімічних технологій та екології» нашого університету Маргарита Гартман.

Плаванням Маргарита почала займатися з 6 років, а в 14 – вже виконала норматив Майстра спорту України. Зараз дівчина є неодноразовою призеркою та чемпіонкою міських, обласних та всеукраїнських змагань з плавання.

Тільки  за 2019-2020 роки було завойовано:

• 2 місце у Чемпіонаті України з плавання серед молоді, 100 метрів батерфляй, листопад 2020 року;
  • 2 місце у Чемпіонаті України з плавання серед молоді, 200 метрів батерфляй, листопад 2020 року;
  • 3 місце у  Чемпіонаті України з плавання (відкрита вода), дистанція 7,5 км, вересень 2020 року;
  • 1 місце на  зимовому Чемпіонаті України з плавання, естафета 4х200 в/ст., березень 2020 року;
  • 2 місце на зимовому Чемпіонаті України з плавання, 400 метрів в/ст., березень 2020 року;
  • 3 місце на зимовому Чемпіонаті України з плавання серед молоді, 100 метрів батерфляй, лютий 2020 року;
  • 3 місце на зимовому Чемпіонаті України з плавання серед молоді, 800 метрів в/ст., лютий 2020 року;
  • 3 місце на Національному Кубку України з плавання, 100 метрів батерфляй, листопад 2019 року;
  • 1 місце на Всеукраїнських змагання (відкрита вода) у м. Дніпро «Dnipro Swim Race», дистанція 1,5 км, липень 2019 року;
  • 2 місце на Всеукраїнських змагання (відкрита вода) у м. Запоріжжя «Rivermen», дистанція 1 км, липень 2019 року;
  • 1 місце на Всеукраїнських змагання (відкрита вода) у м. Запоріжжя «Rivermаn», естафета, липень 2019 року.

Була учасницею відкритого Чемпіонату Турції (4 місце) в лютому 2019 року.  В 2018 році зайняла 2 місце на Кубку Іспанії (грудень 2018 року), в лютому 2018 року зайняла 7 призових місць на відкритому Чемпіонаті Польщі.

Маргарита Гартман  знаходиться в основному складі Збірної України з плавання.

На питання, як їй вдалося досягти таких результатів Маргарита відповіла: «Плавання вже є невід’ємною частиною мого життя. В спортивному житті були  і перемоги, і невдачі, і травми. Головне, що дав мені спорт, це вміння подолати  невпевненість в собі, вміння ставити цілі і досягати їх, зрозуміти, що мій головний суперник це я сама. Я борюся не з іншими спортсменами, я борюся з часом. Вміння організувати свій розпорядок дня, щоб вистачило часу на тренування, на навчання, на відпочинок  дисциплінує. Коли твоє життя йде в ритмі 2 тренування в день (перше тренування починається о 6.30 ранку, щоб встигнути на заняття, друге ввечері) і 1 тренування в суботу, починаєш  цінувати кожну вільну хвилину. Мені дуже подобається хімія і моєю мрією є розробка біологічних добавок, які будуть допомагати спортсменам покращувати результати та не втрачати здоров’я при значних навантаженнях. »