Обрати сторінку

Конкурс на краще видання

Шановні колеги,

З радістю інформуємо вас про можливість взяти участь у щорічному конкурсі на краще видання, що здобуло визнання серед наукової та освітянської спільноти протягом 2021-2023 років. ГО «Національна академія наук вищої освіти України» прагне надати всебічну підтримку освітянам та науковцям, а також підтримати талановитих молодих учених у розвитку їхніх наукових здобутків.

Головна мета конкурсу – визнання та поширення видань, що сприяють науковому та освітньому процесу. Ми відкриті для різноманітності тематик та форматів, і тому запрошуємо до участі у конкурсі роботи наступних категорій: монографії, підручники, навчальні посібники, праці молодих вчених, винаходи та художня література. Ваші роботи мають бути подані як у друкованому вигляді (за адресою: 01054, м. Київ, вул. Олександра Кониського (колишня – Тургенєвська), 11, офіс 1.1), так і в електронному вигляді на електронну адресу [email protected] для електронного видання.

Будь ласка, не забудьте додати до своїх робіт супровідні документи. Ці документи мають містити лист-подання, де зазначена точна назва установи, вишу або іншої організації, що подає роботу, назва праці, рік та місце її видання, інформація про видавництво, де вона була опублікована, а також прізвище, ім’я, по батькові, посада, місце роботи (або навчання) та контактні дані (електронна адреса та номер мобільного телефону) кожного автора. Лист-подання повинен бути підписаний керівником підрозділу або установи. Якщо керівник також є автором, лист повинен бути підписаний його заступником. Також, додайте анотацію обсягом не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4 (шрифт 14), що містить коротку характеристику вашої роботи та її значення для освітнього процесу та наукових досліджень.

Організаційний внесок за участь у конкурсі становить 380 грн, що забезпечить виготовлення дипломів лауреатів та сертифікатів учасників. Для спрощення оплати, нижче наведені наші реквізити:

Найменування отримувача: ГО «НАН ВО УКРАЇНИ» Код одержувача: 35138443 Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA383052990000026006046708017 Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк» Призначення платежу: «Оргвнесок за участь у конкурсі від ПІБ»

Примітка: Не приймаються роботи, що раніше отримували премії НАН України, галузевих академій або інших відомств, а також роботи, в яких кількість авторів перевищує 5 осіб.

Ми з радістю чекаємо на ваші внески! Участь у нашому конкурсі – це велика можливість зробити свій внесок у розвиток освіти та науки.

Якщо виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою [email protected]. Ми раді надати вам всю необхідну інформацію та підтримку.