Кафедра ТНР та ЕКОЛОГІЇ через представництво стала асоційованим членом ГС “ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ ЕКОЛОГІВ УКРАЇНИ” (PAEU)

Кафедра ТНР та екології через представництво завідувача кафедри Технології неорганічних речовин та екології ДВНЗ УДХТУ д.т.н. професора Коваленко Ігоря Леонідовича стала асоційованим членом ГС “Професійна асоціація екологів України” (PAEU)

ПАЕУ – це об’єднання тих фахівців, хто формує середовище для екологізації всіх сфер господарювання в Україні.  До ПАЕУ входять менеджери природоохоронної діяльності, фахівців і керівників екологічних та юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджерів, які здійснюють загальне управління компанією або екологічними аспектами її діяльності.

ПАЕУ регулярно організує  та проводить лекції, семінарів, тренінгів, конференцій, зустрічей та інших інформаційно-освітніх заходів. Студенти кафедри разом із викладачами в рамках дисциплін, що вивчаються на кафедрі є  їх учасниками.