Кафедра пишається своїми випускниками, співзасновниками косметичної компанії

Завжди приємно отримувати привітання до свят. Особливо, якщо цей подарунок надійшов від наших випускників у перші весняні дні та на передодні святкування 90 річчя ДВНЗ УДХТУ.

Знайомтесь – випускниці 2010 року кафедри аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів за спеціальністю ХДК:

Лявданська Тетяна – незмінна староста групи ХДК-58;

Левченко Наталя – голова комітету у справах сім’ї та молоді університету з 2007 по 2009 роки.

Дівчата, під час навчання, займалися громадською роботою, а по закінченню університету ще й отримали дипломи з відзнакою.

То ж прошу ознайомитись з привітанням від наших шанованих випускниць:

«Кожне велике досягнення починається саме з тих знань, які ми отримуємо від своїх вчителів, від своїх наставників! Такими наставниками для нас стали викладачі ДВНЗ УДХТУ та кафедри аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів.

Навчання в університеті – це не просто здобуття інформації, це зростання власного потенціалу, становлення себе, як «ланцюжка» суспільства. Паралельно із навчанням, ми приймали активну участь у «житті» університету, факультету та кафедри, тим самим навчаючись самостійності, комунікабельності та наполегливості. Але, звісно, все це відбувалося з «подачі» НЕЗАМІННИХ викладачів нашої кафедри, яким ми безмежно вдячні за ті знання, той досвід і ту можливість проявити себе!

Отримавши «багаж» фахових знань та ставши випускниками університету, ми поринули у самостійне життя. Після отримання дипломів  почали працювати за фахом на підприємстві з виробництва косметики. Робота була цікавою і захоплюючою. Ми любили творити, створювати нові рецептури, які б задовольняли будь-які потреби споживачів.

Але, нам завжди хотілося чогось більшого, чогось кращого. Хотілося виготовляти натуральну косметику високої якості. І от, ми наважилися створити справу «свого життя». У 2018 році заснували компанію з виробництва натуральної косметики «BEAUTY TON». Кожен продукт, виготовлений нами, ретельно продуманий і має неперевершений ефект. А коли читаємо відгуки про створену продукцію, або зустрічаємо людей, які кажуть: «Дякуємо Вам за ваш продукт» – це найкраща нагорода та похвала.

Велика подяка університету та викладачам кафедри аналітичної хімії за їх труд та самовідданість своїй справі! Адже, завдяки нашим наставникам та вірі у власні сили ми створюємо «українську косметику європейської якості».

Процвітання вам та досягнення нових вершин!!! »

То ж ми пишаємося нашими випускниками, які, завдяки отриманим знанням  на кафедрі АХ І ХТ ХД та КЗ, змогли  відкрити компанію з виробництва косметики власними силами і які є прикладом для студентської молоді.

Доцент кафедри

АХ і ХТ ХД та КЗ

Авдієнко Т.М.

Шановні студенти, викладачі та гості сторінки кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, запрошуємо подивитися цікавий калейдоскоп фотографій засновників компанії «BEAUTY TON».