Український менеджмент адаптується до умов воєнного стану

Кафедра менеджменту адаптується до умов воєнного стану

Нестабільність, з якою зіткнулася Україна, змусила організації всіх рівнів переглянути свої підходи до управління. Це відкрило нові, нестандартні можливості для розвитку бізнесу та підприємництва. Про це в інтерв’ю для “Відкритого” розповіла Наталія Яшкіна, завідувачка кафедри менеджменту та фінансів Українського державного хіміко-технологічного університету, кандидат технічних наук.

Вторгнення росії 2022 року стало каталізатором для українського менеджменту, змусивши його адаптуватися до нових реалій. Ефективність управління зросла в рази, адже підприємства змушені були шукати нові шляхи роботи в умовах дефіциту ресурсів, кваліфікованих кадрів та інших проблем.

Зміна ринкових умов диктує нові правила гри, тому кожна організація має бути готова до швидкої трансформації.