Інтерв’ю в.о.ректора УДУНТ Костянтина Сухого телеканалу ДніпроTV стосовно об’єднання вишів в Україні

На початку січня уряд прийняв рішення про об’єднання п’яти вищих навчальних закладів в межах оптимізації освітньої мережі. В.о. ректора Українського державного університету науки і технологій Костянтин Сухий, у інтерв’ю телеканалу ДніпроТВ пояснив, що ідея полягає у покращенні структури вишів, а не в їх скороченні. Оптимізація структури дозволить ефективно зменшити апарат управління та відповідати європейським стандартам. Кожен регіон має власні критерії для оптимізації вищих навчальних закладів. Сьогодні у Дніпрі є два великих технологічних ВНЗ: Дніпровська політехніка та Український державний університет науки і технологій. Вирішення щодо об’єднання або скорочення вишів буде здійснюватися за участю трудових колективів та Міністерства освіти і науки.