Індивідуальний грант від Нідерландської дослідницької ради

Щиро вітаємо доцента кафедри фармації та технології органічних речовин Задорожнього Павла Вікторовича із отриманням індивідуального гранту в рамках партнерської ініціативи Національного фонду досліджень України та Нідерландської дослідницької ради (NWO-НФДУ 2023).

Його проєкт «Development of computational models to predict thyroid toxicity» виконується в рамках міжнародного глобального проєкту VHP4Safety (Virtual Human Platform 4 Safety Assessment), присвяченого розробці профілю токсичності людини із застосуванням методів машинного навчання.

Для роботи над проєктом виконавцю було надано статус старшого наукового співробітника (Senior Researcher) в Лейденському університеті (Leiden University) у підрозділі «Лейденський академічний центр дослідження ліків» («Leiden Academic Centre for Drug Research», LACDR/Medicinal Chemistry). Проєкт виконується дистанційно, без відриву від основного місця роботи у співпраці з науково-дослідною групою професора Джерарда ван Вестена (Gerard van Westen).

Бажаємо Задорожньому П.В. успішного виконання проєкту, подальших наукових здобутків і відкриттів.