І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія

22 травня 2024 року о 10:00 в аудиторії 132 відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія.

Конкурсна комісія забезпечила розгляд студентських наукових робіт, що надійшли до конкурсної комісії від наступних кафедр:

• технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів (ТПП та ПМ),
  • хімічних технологій кераміки, скла та будівельних матеріалів (ХТКС та БМ),
  • технології неорганічних речовин та екології (ТНР та Е),
  • фармації та технології органічних речовин (Ф та ТОР),
  • аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів (АХ і ХТХД та КЗ)

На підставі оцінки студентських наукових робіт та наукових доповідей учасників підсумкової конференції, конкурсна комісія визначила переможців І туру.

Дипломами І ступеня нагороджені:

• Філоненко Даниїл Володимирович (гр. 6-ТС-77), науковий керівник проф. Зайчук Олександр Вікторович.
  • Сухий Михайло Костянтинович (гр.6-ТВМС-89), науковий керівник проф. Нефедов Володимир Георгійович.

Дипломами ІІ ступеня нагороджені:

• Прилуцька Єлизавета Олексіївна (гр. 4-ХДК-40), науковий керівник доц. Мироняк Марія Олександрівна
  • Ярошенко Вікторія Сергіївна (гр. 5-ТНР-29), науковий керівник доц. Кожура Олег Вікторович

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

• Мітіна Софія Дмитрівна (гр. 4-О-37), науковий керівник доц. Варениченко Світлана Анатоліївна
  • Авер’янова Софія Сергіївна (гр. 4-ТС-41), науковий керівник доц. Науменко Світлана Юріївна
  • Мінтян Марія Юріївна (гр. 5-МВПВ-96), науковий керівник проф. Свердліковська Ольга Сергіївна

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових здобутків!