Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ ТА ЛОГІСТИКИ

Кафедра маркетингу була заснована у 2002 році. Першим завідувачем кафедри була професор Шевцова Олена Йосипівна. З 2003 року і до теперішнього часу кафедру очолює професор, к.е.н. Колесніков Володимир Петрович.

У 2006 році спеціальність «Маркетинг» була ліцензована на підготовку фахівців за кваліфікаційним рівнем «магістр».

У 2009 році кафедра маркетингу починає випускати, крім спеціалістів та магістрів з маркетингу, спеціалістів з економічної кібернетики. У 2011 році кафедра змінює свою назву на «Маркетинг та економічна кібернетика».

Всі ці роки на кафедрі працювали такі викладачі як: Мосіюк П.О., Єрмаков П.П., Полторак В.А., Міщенко М.І., Білецький О.С., Купріянов О.І., Курінний В.О., Гаркуша В.В., Герасіна О.В., Касян С.Я., Могілова А.Ю., Бабець М.О., Кіріс П.Г., Паршин Ю.І., Харкута О.В., Федулова С.О., Дубницький В.І., Журавель В.В., Овчаренко О.В., Кучкова О.В., Овсієнко Є.О., Маметьєва А.В. та інші.

У 2013 році кафедра маркетингу та економічної кібернетики була розділена на кафедри «Маркетинг» та «Економічна кібернетика».

У травні 2019 року кафедру маркетингу перейменовано в кафедру маркетингу та логістики.

Професори кафедри здійснюють наукове керівництво аспірантами та здобувачами. За останні 15 років чотири викладачі кафедри захистили кандидатські дисертації: Чуприна Н.М., Федулова С.О., Могілова А.Ю., Кучкова Н.В.

За період свого існування кафедра маркетингу підготувала понад 890 спеціалістів та 150 магістрів.