Обрати сторінку

П’ятнадцятого листопада у нашому ВНЗ пройшов захід під назвою “Презентація французьких освітніх та наукових програм”.

На заході були присутні більше 70 осіб. Ознайомитись із запропонованими програмами виявили бажання, в основному, студенти першого або другого курсів; були також присутні й студенти старших курсів. Такий склад учасників зумовлений тим, що студенти початкових курсів є потенційними аплікантами таких програм та можуть підтягнути рівень знань іноземних мов за декілька років.

Не обійшли стороною захід співробітники та вчені нашого університету, а також молоді вчені з інших університетів. Гостями були Катерина Задорожня – асистент директора Дніпропетровського відділення Альянс Францез і Анна Нікітіна – представник Кампюс Френц в Дніпропетровській області.

Захід тривав понад півтори години. В результаті студентам і молодим вченим був представлений набір інструментів для участі в різноманітних програмах освіти і наукових стажувань: сайти, необхідні документи, принципи пошуку можливостей, реєстрація, наповнення документів, термінів подач та інша корисна інформація. Також багато студентів змогли подати заявку на безкоштовний доступ до французької мультимедійної бібліотеки “Культуротека”. До речі, слід сказати, що ДВНЗ УДХТУ з цього року має ексклюзивні права на безкоштовний доступ до цієї бібліотеки, що поширюється на студентів та викладачів. Для отримання безкоштовного доступу до мультимедійної бібліотеки, студенти та працівники ВНЗ можуть звернутись до міжнародного відділу (к. 312 головного корпусу).

Після зустрічі ректор нашого університету, начальник відділу міжнародного співробітництва та представники французьких організацій домовилися про тіснішу співпрацю, щодо залучення до участі у французьких програмах студентів нашого ВНЗ.

Всі електронні матеріали (презентації) розміщені на сайті університету, в групі вконтакте міжнародного відділу – https://vk.com/usuct_international?w=wall-88236820_617.

Начальник міжнародного відділу, к.т.н., доц. Коток В.А.