Обрати сторінку

Фестиваль науки і технологій

17 лютого 2024 року пройшов День відкритих дверей під назвою “Фестиваль науки і технологій“. Цього дня Придніпровська державна академія будівництва та архітектури разом з Українським державним університетом науки і технологій та Українським державним хіміко-технологічним університетом запрошувала усіх охочих на захоплюючий та пізнавальний захід, який вже вдруге відбувається у спільному форматі об’єднаних чотирьох потужних вишів Дніпровського регіону.

У програмі події:

  • була проведена презентація спеціальностей і освітніх програм всіх присутніх навчальних закладів, що дозволило гостям отримати повну картину можливостей у сфері освіти;
  • гості мали можливість спілкуватися з представниками вишів, які надавали повну інформацію щодо вступу, навчання та подальшої кар’єри;
  • був проведений цікавий інтерактив від студентського самоврядування, що дозволило відвідувачам поглибити розуміння студентського життя та можливостей участі в активностях навчального закладу.
  • смаколики і гарячі напої допомогли створити неповторну атмосферу невимушеного спілкування.

Від УДХТУ були присутні представники приймальної комісії на чолі із проректором з науково-педагогічної роботи Ольгою Рижовою, викладачі та студенти університету.

Фестиваль науки і технологій став ідеальною нагодою для всіх, хто прагнув розширити свої знання, знайти відповіді на запитання щодо майбутньої освіти та кар’єри, а також просто цікаво і корисно провести час.