Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

ДВНЗ УДХТУ на шляху до тісного співробітництва з німецькою компанією WOCO

З 18 до 22 листопада відбувся візит професора кафедри ТПЖ та ХП Червакова Олега Вікторовича та доцента кафедри ПП та ФНПМ Червакова Дениса Олеговича до штаб-квартири компанії WOCO у м. Бад-Зоден-Зальмюнстер (Bad Soden-Salmünster).

Під час візиту делегація від нашого університету відвідала виробничі ділянки та науково-дослідний центр підприємства, де було презентовано основні напрямки роботи компанії. В ході зустрічей спеціалісти ДВНЗ УДХТУ та компанії WOCO обговорили основні напрямки наукової діяльності та можливі напрямки співробітництва. Сторони підписали договір про співпрацю між компанією WOCO та ДВНЗ УДХТУ.