Участь УДХТУ у Дні відкритих дверей ННІ ІПБТ

23 березня 2024 року ННІ “Інститут промислових та бізнес технологій” гостинно відчинив свої двері для майбутніх студентів. Захід проводився об’єднаним Українським державним університетом науки і технологій спільно з Українським державним хіміко-технологічним університетом та Придніпровською державною академією будівництва та архітектури.

Усі охочі мали змогу дізнатися про освітні можливості та інноваційні програми, які пропонують видатні навчальні заклади міста Дніпро. Програма заходу включала презентації спеціальностей та освітніх програм, що дозволило відвідувачам отримати повний огляд того, що пропонується для їхнього майбутнього навчання.

Однак, цей день не був просто набором інформаційних заходів. Він був відмічений взаємодією з представниками вишів, де кожен охочий міг задати запитання та отримати відповіді від експертів освітньої галузі.

Найбільш захоплюючим елементом дня був концерт та інтерактивний діалог зі студентським самоврядуванням. Молоді люди, які вже мають досвід студентського життя, розповідали про свої враження та поділилися корисними порадами з відвідувачами.

Цей День відкритих дверей став чудовою нагодою для всіх зацікавлених знайти свій шлях у світі науки та технологій. Він нагадав кожному, що майбутнє належить тим, хто має сміливість мріяти та готовий працювати для свого успіху.