СТИПЕНДІЇ GOOGLE АНІТИ БОРГ ДЛЯ ЖІНОК

Умови гранту: стипендія 7000 євро для студенток, які вивчають комп’ютерні науки, комп’ютерну інженерію або інші технічні науки, в даний час навчаються в університетах або ж будуть зараховані в 2016-2017 роках.

Необхідно за допомогою електронної форми потрібно подати наступні документи англійською мовою: резюме, есе на технічну тему, контактні дані особи, яка вас рекомендує та копію відомостей академічної успішності студента (оцінки) у форматі PDF.

Стипендіальна програма відкрита для жінок, які навчаються у вузах Європи, Близького Сходу чи Африки. Перевага віддається студенткам з хорошою академічною успішністю. Есе, яке є обов’язковою частиною пакету документів, слід структурувати наступним чином: короткий вступ, що описує проблему, підхід до ключових технічних викликів, вирішення проблеми, висновки.

Дедлайн: 31 грудень 2015 року.

Деталі на сайті: http://www.google.com/anitaborg/emea/

СТИПЕНДІЇ MAWISTA ДЛЯ БАТЬКІВ З ДИТИНОЮ У НІМЕЧЧИНІ

Умови гранту: стипендія 500 євро для студентки / студента з дитиною, які мають намір закінчити освіту. Фінансування Вироблять на 12 місяців. Отримати шанси на виділення стипендії мають не кандидати і кандидатки з блискучими оцінками, а ті, чия життєва історія вразить відбіркову комісію. «Ми шукаємо студентів, які не здаються», – так стверджується на сайті.

Для подачі необхідно заповнити форму англійською мовою, в якій кандидатка вказує базову контактну інформацію і пише есе-обгрунтування на 500 слів, чому саме вона повинна отримати стипендію. Заповнену форму разом в резюме потрібно вислати на електронну адресу [email protected].

Можливість відкрита в рівній мірі для самотніх дівчат та юнаків з дитиною. Відбір відбувається в два етапи. До 30 січня журі обирає 5 півфіналістів. А з 1 по 15 лютого шляхом публічного голосування виграє одна людина.

Дедлайн: 15 cічня 2016 року.

Деталі на сайті: https://www.mawista.com/en/scholarship/

ВСЕСВІТНІЙ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛЬМІВ “ДІВЧАТА ЗМІНЮЮТЬ СВІТ”

Переможці отримають грошовий приз на суму 20 тисяч доларів США, просування свого фільму за професійними каналах, а також можливість стажування у фірмі Creative Visions в Лос-Анджелесі. Навесні відбудеться офіційне нагородження. Серед суддів – популярний американський актор Іен Сомерхолдер.

Школярі старших класів та студенти до 25 років подають на конкурс свої 3-5 хвилинні короткометражки на теми освіти для дівчаток, охорони здоров’я матерів, домашнього насильства, бідності, торгівлі людьми та інших актуальних питань.

Фільм повинен відповідати наступним критеріям:

• Підвищувати інформованість про найважливіші питання, які зачіпають проблеми жінок і дівчаток у всьому світі;
  • Запропонувати вирішення критичних проблем, з якими стикаються жінки;
  • Довжина відео від 3 до 5 хвилин;
  • Жанри фільму: розповідь, документальний фільм, журналістські розслідування, музичне відео, анімація, або фільм-колаж;
  • Повинен бути відзнятим після 1 січня 2015 року.
  • Не порушувати авторські права.

Журі озвучить переможців 20 лютого 2016.

Дедлайни: 15 cічня 2016 року.

Деталі на сайті: http://www.connecther.org/gitw