Читальні зали бібліотеки УДХТУ завжди відчинені для студентів

Аудиторні заняття на кафедрі аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів за фаховими дисциплінами проходять цікаво й різноманітно. Так, на практичних заняттях з дисципліни «Теоретичні основи технології харчових добавок та косметичних засобів» (викладач – доцент Авдієнко Т. М.) студенти групи 3-ХДК-28 відвідали з оглядовими екскурсіями Науково-технічну бібліотеку ДВНЗ УДХТУ. Такі заняття надзвичайно корисні, вони необхідні студентам для правильної організації самостійної роботи у процесі навчання.

Тому в листопаді 2019 року завідувачка читальних залів науково-технічної літератури Ярошенко Оксана Олександрівна на прохання кафедри організувала цікаву і пізнавальну виставку з навчальної та довідкової літератури за освітньою програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів». На ній представлено широкий спектр навчальної літератури, наявний фонд Держстандартів, каталогів та іншої нормативно-технічної документації.

Доцент Авдієнко Т. М. зробила акцент на періодичних наукових виданнях, також представлених на виставці. Вказала на їх інформативність і необхідність використання під час виконання будь-якого літературного огляду.

Студенти зацікавлено ознайомилися з новою науковою літературою в галузі харчової та косметичної промисловості, якою за останні роки поповнився бібліотечний фонд університету. Бібліотекар Южакова О. Р. презентувала нові надходження періодичної літератури, ознайомила студентів з правилами користування електронним каталогом.

Співробітники бібліотеки допомогли студентам знайти необхідну літературу для виконання індивідуального домашнього завдання з дисципліни «Теоретичні основи технології косметичних засобів».

Доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ Авдієнко Т. М.

Шановні студенти, викладачі та гості сторінки кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ! Запрошуємо подивитися цікавий калейдоскоп фотографій, зроблених у листопаді 2019 року у бібліотеці УДХТУ.