Четвертий вебінар від 16-го Українського студентського фестивалю реклами та Міжнародної Організації Праці

5 листопада 2021 р. у режимі онлайн відбувся четвертий вебінар Програми майстер-класів, що спільно проводиться Оргкомітетом 16-го Українського студентського фестивалю реклами та Офіційним Партнером Фестивалю – Проєктом Євросоюзу – Міжнародної Організації Праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

Цього разу, на прохання учасників партнерських номінацій 16-го УСФР «прокачати їхні скіли» у царині анімації, Оргкомітет запросив розповісти про анімацію одного з найдосвідченіших фахівців в Україні, що працює у цій сфері.

Дмитро Лінсенбарт Dmytro Linsenbarth – широко відомий в нашій державі та за її межами анімаційний продюсер та режисер. Тема майстер-класу так і називалася: «Питання та відповіді про анімацію».

Метр української анімації говорив про анімацію фахово та з любов’ю. Студенти задали йому численні питання, з яких дізналися, що анімація сьогодні актуальна та популярна в світі. Глобальний ринок анімаційних продуктів співвимірний із ємністю нафтопродуктів, а в Україні знаходиться на початковому етапі розвитку. І про те, що аніматор – це людина творча, грамотна, працелюбна та рішуча.

Модератором вебінару виступив координатор 16-го УСФР професор Євген Ромат.