Обрати сторінку

Анонімне опитування від МОН України

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошує взяти участь в анонімному опитуванні на тему: «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти» (https://forms.gle/wuLxhTDDVqm5yuJZ6 ).

Опитування проводиться до 30 серпня 2022 року включно на умовах повної анонімності.

Отримані відповіді за результатами опитування будуть враховані під час розробки модулю Національної електронної науково-інформаційної системи (URIS).

URIS – багатофункціональна інформаційно-телекомунікаційна система, що забезпечує збір, формування, обробку, зберігання, використання даних та інформації про сферу наукової і науково-технічної діяльності України, забезпечує реалізацію функцій її суб’єктів, інформаційну підтримку та супроводження їх діяльності. Система розміщена за адресою: nauka.gov.ua

Із основними принципами розробки Національної електронної науково-інформаційної системи (URIS) Ви можете ознайомитись за посиланням: https://dntb.gov.ua/in-progress-projects/urisinfo.

За додатковою інформацією звертатись до завідувача відділу наукових досліджень та цифровізації ДНТБ України Аугунас Сабіни,
e-mail: 
[email protected].  

Лист МОН України від 12.07.2022 №1/7792-22 (pdf)​