IІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн» у 2018-2019 н.р.

На базі Державного вищого навчального закладу «Українського державного хіміко-технологічного університету» з 2017 року проводиться Всеукраїнська студентська олімпіада «Веб-технології та веб-дизайн», в якій приймають участь студенти зі всієї України.

Переможцям олімпіади наші партнери вручають сертифікати на навчальні курси з програмування та веб-технологій. Олімпіада проводиться у двох незалежних секціях:

І. Web-технології (пропонується розв’язання задач, які передбачають розробку елементів web-сторінок з використанням технологій НТМL, JavaScript, бібліотеки jQuery, СSS, PHP, MySQL без використання будь яких інші фреймворків та бібліотек).

ІІ. Web-дизайн (пропонується створення макету сторінок сайту в графічному редакторі для вказаної тематики).

Сторінка кафедри Інформаційних систем: http://kafis.dp.ua/studnayka

Анкета учасника
Заявка учасника
Завдання олімпіади 2017 року